لایسنس آنتی ویروس 360

لایسنس آنتی ویروس 360

تولیدکننده:Antivirus 360
مدل کالا: SWA-360
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

شرکت 360 یک سامانه اینترنتی پیشرو براساس تعداد کاربر فعال است که در پایان سال 2014 بر اساس آمار سایت iResearch، 496 میلیون کاربر فعال اینترنتی داشته‌است. از آنجاکه امنیت به عنوان یک نیاز اساسی برای همه کاربران اینترنت و موبایل به حساب می آید، شرکت 360 با ارائه نرم افزارهای کاربر پسند حفاظتی و امنیتی به نام توتال سکیوریتی 360 برای محافظت از رایانه‌های کاربران و دستگاه‌های موبایل در مقابل بدافزارها و وبگاه‌های مخرب کامپیوتر و موبایل توانسته به تعداد بسیار زیادی از کاربران خدمات‌رسانی کند. این بسته نرم افزاری مجهز به «فناوری امنیتی ابری» است؛ تکنولوژی که محصولات و خدمات این شرکت را کاملا پشتیبانی می کند. آنچه در ادامه می خوانید نه توضیحاتی راجع به یک آنتی ویروس ساده بلکه بیان مشخصات یک مجموعه نرم افزار مدیریت جامع سیستم کامپیوتری و سیستم امنیتی فوق حرفه ای است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی محصولات 360

در حال حاضر مهم ترین محصول این شرکت آنتی ویروس 360 Total Security بوده و با خرید لایسنس آنتی ویروس 360 و نصب آن، محافظت کامل از رایانه های شخصی و اداری در مقابل ویروس‌ها، اسب‌های تروآ و تهدیدهای نوظهور را با قدرت انجام می‌دهد. همچنین در خرید های آنلاین، دریافت فایل و تماس های شخصی و خانوادگی، امنیت رایانه شما را فراهم می‌کند. از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1- به سرعت می تواند وضعیت سلامت و ایمنی کلی کامپیوتر را فقط با یک کلیک کنترل و بازبینی کند.

2- با ادغام و یکپارچه ‌سازی موتورهای آنتی ویروس ممتاز 360 Cloud Scan، Kunpeng ،QVMII AI  و QEX تشخیص بسیار سریع و دقیق ویروس و قابلیت های محافظتی را فراهم می کند.

3- سرعت راه اندازی رایانه را با مدیریت راه اندازی به نوبت نرم افزارهای سیستم، افزایش می دهد.

4- با قابلیت پاک‌سازی، فضای دیسک را از طریق حذف افزایه‌ها و فایل‌های اضافی، خالی می‌کند که این کار باعث بهبود عملکرد سیستم رایانه ای می‌شود. به طور خلاصه با مشخصۀ پاک‌سازی می‌توان تصمیم گرفت که کدام قسمت های رایانه و فایل‌ها پاکسازی شوند.

5- انتخاب سطح محافظت برای نیازهای متفاوت - نرم افزار 360 توتال سیکوریتی 4 وضعیت و حالت مختلف به انتخاب کاربر را تعریف کرده است: 1.کارایی 2. توازن 3. امنیتی و 4. سفارشی. هر وضعیت انتخابی از سوی کاربر، سطح متفاوتی از حفاظت از حملات فیشینگ، بدافزارها و در پشتی سیستم را فراهم می‌نماید.

معرفی قابلیت‌های توتال سکیوریتی 360

بسیاری از قابلیت های ویژه برتر توتال سکیوریتی 360 تنها با خرید لایسنس 360 Total Security برای کاربر فعال می شود که به شرح زیر است:

✔️ بازبینی امنیتی WiFi
قابلیت بازبینی امنیت WiFi، تنظیمات سیستم مادر و رهیاب را مدام تجزیه و تحلیل می کند تا مطمئن شود که تجربه استفاده از اینترنت، کماکان امن باشد و ایمن باقی بماند.

✔️ جعبه شنی
به سادگی می توان برنامه های ناشناخته و پرخطر را در جعبه شنی نصب و اجرا کرد تا در صورت وجود هرگونه ایراد و مشکل، سیستم کامپیوتری میزبان، از تهدیدات و مخاطرات احتمالی در امان بماند و اشکالات برنامه، محدود به همان باکس شنی و  مجزا اتفاق می افتد.

✔️ دریافت وصله های‌ امنیتی
مشخصۀ وصله‌کاری امنیتی، آخرین به روز رسانی های قابل دسترس وصله‌ های امنیتی برای سیستم عامل را جستجو کرده، می یابد و ارائه می‌دهد. این به روز رسانی ها مخصوصا شامل سیستم عامل Windows می‌شود که با استفاده از این بسته های امنیتی سیستم ها به روز شده و به راحتی و با ایمنی کامل درمقابل تهدیدهای امنیتی کار می‌کند.

✔️ فایروال قوی
دیواره آتش بسیار مستحکم و قوی، که با اتصال به اینترنت آپدیت می شود از قابلیت های این نرم افزار است.پاک سازی برنامه ریزی شده: از این طریق یک پاکسازی معمولی را می شود طوری تنظیم کرد تا به طور خودکار اجرا شود تا مطمئن شد رایانه عاری از زباله های حجیم، فایل های تکراری و اضافی ناخواسته و مشکلات عملکردی است.

✔️ به روز رسان درایور
به روز رسانی درایورها را راحت و آسان می کند. در ویژگی پشتیبان‌گیری داخلی این نرم افزار، یک اقدام احتیاطی را ارائه می‌کند که به کاربر امکان و اجازه می‌دهد تا درایورها را زمانی که به درستی کار نمی‌کنند، به نسخه قبلی بازیابی کند.

✔️ آنالیز کننده دیسک
کاربر آنچه که فضای دیسک های رایانه را اشغال می کند، می تواند با یک نگاه مشاهده کند. فایل ها به ترتیب اندازه مرتب می شوند و به کاربر این ایده را می دهد که تمیز کردن را از کجا شروع کند و چگونه به آسانی موارد استفاده نشده را حذف کند یا به خارج سیستم منتقل نماید تا فضای حافظه سیستم خود را آزاد کند.

 

✔️ پاک سازی کننده حریم خصوصی
هر کاری که کاربر روی رایانه شخصی خود انجام می دهد، ردپای دیجیتالی را از خود به جا می گذارد. این امکان، تمام این ردپاها از جمله سابقه اجرای سیستم، تاریخچه مرورگر و فعالیت های برنامه را به طور کامل حذف می نماید.

✔️ محافظت از فایل های متنی
ابزار محافظ اسناد، یک محافظ قدرتمند از اسناد و فایل های متنی است. با نظارت سریع و پشتیبان‌گیری اتوماتیک، به طور موثری از باج‌افزارها و هرگونه تهدیدات دیگر از هک و ربودن داده‌های ارزشمند کاربر جلوگیری می‌کند.

✔️ محافظت از اکسپلورر یا مرورگر
محافظت از مرورگر در برابر تغییرات غیرمجاز و ناخواسته روی مرورگر، صفحۀ اصلی و موتور جست‌و‌جوی های مورد استفاده را انجام می دهد.

✔️ پاک‌کنندۀ ثبت
با این ابزار می توان فایل های باقیمانده و بلا استفاده ثبت (رجیستری) های گذشته را به سادگی و دقت بالا از سامانه حذف کرد تا سبک تر و سریع تر کار کند.

✔️ پاک‌کننده فایل های بلااستفاده پشتیبان سیستم
پاک‌کننده پشتیبان‌گیری سیستم، فایل‌ های پشتیبان‌گیری مربوط به گذشته سامانه و همچنین فایل‌های بدون استفاده درایورها را با سوال از کاربر حذف می‌کند تا فضای بیشتری برای کار رها سازی شده و خالی بماند.

✔️ کاهش حجم دیسک سیستم
چنانچه فضای درایو سیستم عامل کاربر، دچار محدودیت زیادی باشد با این نرم افزار می توان کار پاکسازی و انتقال فایل های درایو سیستم برای آزاد سازی فضا را انجام داد.

✔️ تقویت کننده یا بوستر بازی
کارایی رایانه کاربر را در هنگام انجام بازی به ‌صورت خودکار بهبود و افزایش می‌دهد.

✔️ ضد ردیاب حریم خصوصی
جلوگیری از ردیابی رفتارها و وبگردی آنلاین کاربر بوسیله وب سایت ها که کاربر را از تبلیغات هدفمند و حتی خطر نفوذ به حریم خصوصی و نشت اطلاعات شخصی اش در امان نگه می دارد.

 

خرید لایسنس 360

توتال سکیوریتی 360 فقط یک آنتی ویروس ساده نیست بلکه بی شک یک مجموعه نرم افزار مدیریت جامع سیستم کامپیوتری و سیستم امنیتی فوق حرفه‌ای است. برای غیرفعال شدن نمایش تبلیغات و در دسترس قرار گرفتن تمام بخش‌های نرم‌افزار به شما خرید مطمئن و سریع لایسنس آنتی ویروس 360 را پیشنهاد می‌کنیم. ما در فروشگاه کارت تک علاوه بر ضمانت لایسنس محصولات، قیمت محصولات خود را نیز تضمین می‌کنیم. جهت خرید لایسنس 360 با قابلیت آپدیت و دسترسی به تمام امکانات می‌توانید از محصولات قرار گرفته در هیمن صفحه اقدام به خرید نسخه اورجینال محصول کنید. در صورتی که سوالی دارید کافیست با ما تماس بگیرید.

لایسنس آنتی ویروس 360

لایسنس آنتی ویروس 360

کپچا
بازگشت