لایسنس محصولات آواست
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات ای وی جی
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات آویرا
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات بیت دیفندر
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات بولگارد
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات دکتر وب
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات امسی سافت
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات ایست
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات کسپرسکی
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات مک آفی
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات نورتون
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات پاندا
لیست قیمت
0 تومان
لایسنس محصولات 360
لیست قیمت
0 تومان
نمايش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)
لایسنس آنتی ویروس

لایسنس آنتی ویروس

لایسنس آنتی ویروس

با رشد و توسعه فناوری اطلاعات و تقریبا همزمان با این توسعه، بحث تهدیدها برای نفوذ و آلوده کردن آن از سوی برخی برنامه های مخرب و ویروس ها بالا گرفت. همزمان با پیشرفت فناوری برای محافظت از شبکه گسترده و حیاتی اطلاعات در مقابل تخریب و اختلال عمدی، نقش نرم‌ افزار های امنیتی (آنتی ویروس) سرور، کامپیوتر، موبایل و ... و اهمیت به ‌روزرسانی آن ‌ها برای ایجاد امنیت بسیار حیاتی شده است؛ چرا که در زمان انتشار یک ویروس یا بدافزار جدید، وجود یک ضد ویروس عنصری حیاتی می باشد.

 

به نظر شما هم انتشار ویروس‌ها کار خودشان است؟!

در بیشتر مواقع، به محض انتشار یک ویروس، به روزرسانی آنتی ویروس ‌ها هم آماده و منتشر می‌شود. این اتفاق باعث شده‌است در ذهن برخی این سوال و شبهه پیش آید که شاید پشت پرده ایجاد ویروس ‌های جدید، به نحوی خود شرکت‌ های سازنده انتی ویروس باشند! مطلبی که هیچگاه رد یا تایید نشده‌است ولی آنچه مشخص است این نکته است که اگر احیانا نفعی هم از انتشار ویروس‌ های جدید متوجه شرکت ‌های سازنده آنتی‌ ویروس باشد، فقط نفع مالی از ارائه آن نرم افزار است که در مقابل استافده نکردن از آنتی ویروسی ها ناچیز است و بعلاوه اینکه خسارات ناشی از آلوده شدن یک یا مجموعه‌ای از سیستم‌ها در جهان فقط مالی نیست و همچنین اضافه کنید که هزینه دوباره کاری‌ها، از بین رفتن اطلاعات خاص و نشت اطلاعات در بیشتر مواقع قابل ارزیابی نیست. پس با این اوصاف، کمی هزینه بابت خرید لایسنس آنتی ویروس با توجه به نیاز خود بهترین و عاقلانه‌ترین رویکرد محسوب می‌شود.

 

آنتی ویروس چیست؟

نرم‌افزار آنتی‌ویروس (به اختصار نرم‌ افزار AV) نیز نامیده می‌شود، یک نرم‌افزار با هدف جهت جلوگیری از نفوذ نرم‌افزارهای آلوده و مخرب به دستگاه‌های مختلف ساخته شده است. به صورت کلی آنتی ویروس از طریق جستجو، پیداکردن و سپس پاک کردن یا قرنطینه کردن ویروس کار می‌کند و بعلاوه در هنگام اتصال به شبکه اینترنت کار محافطت در مقابل حملات اینترنتی و فایل‌های آلوده را انجام می‌دهد. مدت‌ها قبل در زمان ساخت نسخه‌های اولیه آنتی‌ویروس‌ها، نرم افزار صرفا جهت شناسایی و از بین بردن ویروس‌های رایانه‌ای ساخته شده بود و مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما با گسترش انواع دیگر بدافزارها، انتظار از آنتی‌ویروس‌ها بالا رفت و رفته رفته آنتی ویروس ها جهت محافظت در برابر سایر تهدیدها خود را ارتقاء دادند. به‌طور کلی، نرم‌افزارهای ویروس یاب دارای لایسنس آنتی ویروس به روز می‌توانند کاربران را در برابر موارد زیر محافظت کنند: ویروس‌های مخرب مرورگر، باج افزار، نفوذ از باگ و بک دُرز و دیگر راه های نفوذ به سیستم، اسب‌ های تروجان، کرم‌ های رایانه ای، شماره گیرها، کلاهبرداریها، باج افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها و موارد مشابه.

همچنین محافظت سطح بالاتر نرم افزارهای امنیتی شامل محافظت آنلاین در برابر تهدیدهای رایانه ای دیگر، مانند نشانی‌های اینترنتی آلوده و مخرب، حملات ناخواسته، کلاهبرداری و فیشینگ، محافظت از حریم خصوصی آنلاین، حملات بانکی آنلاین، تکنیک‌های مهندسی اجتماعی و ... است. با افزایش احساس نیاز امنیت و فراگیر شدن استفاده از موبایل و تلفن همراه، نرم افزارهای آنتی ویروس موبایل نیز رشد چشمگیری پیدا کردند. انواع آنتی ویروس موبایل برای سیستم عامل های اندروید، ios و ویندوز موبایل عرضه شده است. این آنتی ویروس‌ها علاوه بر امکانات معمول آنتی ویروس‌های رایانه‌ای، به مدیریت نصب نرم‌افزارها و قفل کردن نرم افزارهای موبایل و یا خدمات پیشرفته ضد سرقت و پیدا کردن موبایل دزدیده یا گم شده از طریق جی پی اس نیز می پردازند.

 

حذف ویروس از سرور

تهیه آنتی ‌ویروس و فعالسازی لایسنس آنتی ویروس جهت استفاده در رایانه‌های شخصی، رایج‌ترین روش محافظت در برابر ویروس‌ها و بدافزارها است، اما این تنها راه حل نیست. راه حل‌های دیگر همچنین می‌تواند توسط کاربران به کار گرفته شود، از جمله مدیریت یکپارچه تهدید، سخت‌افزار و فایروال‌های شبکه، آنتی‌ویروس ابر و اسکنر آنلاین که همگی روی سرورها نصب می‌شوند و از ورود ویروس‌ها به سرور‌ها و درنتیجه به رایانه‌های شخصی و اداری جلوگیری می‌کنند.

 

ویروس‌یابی بدون نیاز به نصب ویروس‌یاب!

برخی از سازندگان بزرگ آنتی‌ویروس، سایت ‌هایی را با قابلیت اسکن آنلاین رایگان از کل رایانه، یا فقط مناطق بحرانی دیسک، دیسک‌های لوکال و پوشه‌ها یا پرونده‌های انتخاب شده از سوی کاربر را ارائه کرده‌اند. اسکن آنلاین دوره‌ای ایده خوبی برای کمک مضاعف به کسانی است که برنامه آنتی‌ویروس آن ها غیرفعال شده و یا سیستم به آنها اجازه نصب آنتی‌ویروس را نمی‌دهد. یکی از اولین کارهایی که نرم‌افزارهای مخرب در هنگام حمله انجام می‌دهند، غیرفعال کردن هرگونه نرم‌افزار ضد ویروس موجود است و گاهی اوقات تنها راه اطلاع از حمله، روی آوردن به یک آنتی ویروس آنلاین است که بر روی کامپیوتر آلوده نصب نشده‌ باشد.

 

ویروس یابی حتی بدون وجود سیستم عامل

راه حل دیگر، ایجاد دیسک نجات قابل بوت شدن، مانندCD  و دستگاه ذخیره‌سازی  USBیا همان فلش مموری است. این دیسک می‌تواند برای اجرای نرم‌افزار آنتی‌ویروس در خارج از سیستم عامل سیستمی که دارای مشکل شده، به منظور از بین بردن ویروس ها، در حالی که خفته هستند و جبران تخریب ناشی از آن ها، استفاده شود. یک دیسک ضد ویروس قابل بوت می‌تواند زمانی مفید باشد که به عنوان مثال، سیستم عامل نصب شده دیگر قابل راه اندازی نباشد یا دارای بدافزاری باشد که در برابر تمام تلاش برای حذف توسط نرم‌افزار آنتی‌ویروس نصب شده مقاومت می‌کند.

 

آشنایی کلی با چند آنتی ویروس

لایسنس آنتی ویروس ها به طور کلی معمولا برای مدت محدود یکساله عرضه می شود. شرکت ها لایسنس آنتی ویروس خود را به صورت پیش فرض از نظر تعداد کاربر، معمولا لایسنس آنتی ویروس «یک کاربر» را ارائه می کنند، همانند آنتی ویروس آواست، آنتی ویروس ای وی جی، آنتی ویروس آویرا، آنتی ویروس بیت دیفندر، آنتی ویروس بولگارد، آنتی ویروس دکتر وب، آنتی ویروس امسی سافت، آنتی ویروس ایست نود 32، آنتی ویروس کسپر اسکی، آنتی ویروس مک آفی، آنتی ویروس نورتون 360، آنتی ویروس پاندا و آنتی ویروس 360 توتال سکوریتی و... همچنین بعضی نسخه های آنتی ویروس برای افزایش مطلوبیت و داشتن صرفه اقتصادی از نظر کاربران، نسخه های لایسنس آنتی ویروس دو و یا چند کاربر را هم عرضه می کنند. برای مثال آنتی ویروس ایست نود 32 که نسخه 2 کاربره را هم ارائه کرده و یا آنتی ویروس ای وی جی که در نسخه آلتیمیت خود از 10 کاربر به طور همزمان نیز پشتیبانی می کند.

کارت تک مفتخر است لایسنس انوع محصولات امنیتی را به صورت کاملا قانونی و اورجینال برای استفاده کاربران خانگی و حتی نیازهای سازمانی فراهم کرده است. شما می‌توانید لایسنس اورجینال آنتی ویروس مورد نیاز خود را با اطمینان از فروشگاه کارت تک تهیه کنید. بخش فروش و پشتیبانی همواره پاسخگوی سوالات و نیازهای شماست، اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید.