ویزا کارت مجازی 0.1 دلاری آمریکا (US)
ویژه
تحویل 1-3 ساعت
24,000 تومان
28,645 تومان -16% تخفیف
ویزا کارت مجازی 0.5 دلاری آمریکا (US)
ویژه
تحویل آنی
42,768 تومان
50,550 تومان -15% تخفیف
ویزا کارت مجازی 1 دلاری آمریکا (US)
ویژه
تحویل آنی
85,536 تومان
101,100 تومان -15% تخفیف
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
افتتاح حساب و خرید ویزا کارت VisaCard

کارت اعتباری ویزا کارت

افتتاح حساب و خرید ویزا کارت | VisaCard

ویزا کارت یا VisaCard، کارت هدیه‌ای با میزان اعتباری مشخص است که می‌توان با استفاده از آن، از کلیه فروشگاه‌هایی که از این کارت مجازی پشتیبانی می‌کنند، به صورت آنلاین و غیرحضوری خریداری کرد.

یکی از باسابقه‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌های حوزه پرداخت را می‌توان شرکت ویزا دانست؛ ویزا کارت در بسیاری از فروشگاه‌ها و سرویس‌های اینترنتی به عنوان روشی امن و مطمئن برای پرداخت هزینه و صورت‌حساب شناخته می‌شود.

با استفاده از ویزا کارت‌های فروشگاه کارت تک، می‌توانید محصولات مدنظر خود را از فروشگاه‌های اینترنتی خارجی سفارش دهید (امکان پرداخت هزینه ارسال نیز مهیاست) و یا برای خرید سرویس‌های اینترنتی (منظور حساب‌های ویژه یا VIP یا خدمات تحت وب است)، پرداخت هزینه بازی، آلبوم موسیقی، فیلم یا ... و رزرو هتل در هتل‌های خارج از کشور، اجاره خودرو به مدت محدود از این کارت‌های مجازی استفاده کنید.

لازم به ذکر است که ویزا کارت به صورت فیزیکی در دسترس نیست. این کارت‌ها در قالب یک کد هستند که می‌توانید آن‌ها را میزانی مشخص شارژ کرده و برای انجام امور مدنظر خود از آن‌ها استفاده کنید. گیفت کارت‌های ویزا به هیچ عنوان تاریخ انقضا ندارند و کارمزد ناچیزی از تراکنش‌های آن کم می‌شود.