اکانت گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس
-46%

اکانت گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس

تولیدکننده:Xbox
مدل کالا: DC-XGPU-13M-ACC/FA
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
3,286,000 تومان 6,130,500 تومان

با توجه به قیمت بالای تهیه اشتراک گیم پس آلتمیت به صورت مستقیم و یا پین کد، پیشنهاد بهتر و مقرون به صرفه تری برای شما داریم. این پیشنهاد برای هر دو گروه یعنی افرادی که برای اولین بار قصد تجربه سرویس آلتیمیت را دارند و یا کاربران قدیمی که در نظر دارند اشتراک Game Pass Ultimate قبلی خود را تمدید کنند مناسب است. بهتر است بدانید در کنسول ایکس باکس هر اکانت بازی و یا اشتراک گلد، گیم پس و ... ای که اضافه شود، دسترسی به آن بر روی تمام اکانت های موجود در کنسول شیر می شود. با توجه به این قابلیت می توانید اکانت گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس که قیمت مفرون به صرفه تری دارد را خریداری و به کنسول خود اضافه کنید. در ادامه می توانید با اکانت اصلی خود بازی مورد نظر خود را دانلود و یا ادامه آن را از سر بگیرید.

در این روش، ما یک اکانت XBOX مخصوص شما ایجاد می کنیم، سپس با اعمال تغییرات در Region و تنظیمات آن اشتراک گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس را در آن فعال می کنیم. در ادامه اطلاعات اکانت از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می گردد. لازم به ذکر است که دسترسی کامل اکانت به شما واگذار می شود و همچنین در صورت تمایل می توانید یک اکانت شخصی خود را برای پشتیبانی ارسال کنید تا فعال سازی بر روی آن صورت گیرد. در نهایت پاسخگوی سوالات شما از طریق تماس تلفنی و یا تلگرام هستیم. اگر مشکل یا سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.

همانگونه که گفته شد اشتراک گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس را می توان برو روی اکانت شخصی شما فعال و یا تمدید کرد. جهت تمدید در اکانت شخصی با پشتیبانی تلگرام هماهنگ کنید.

مشخصات
نام محصولاکانت گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس
قفل منطقعه‌ایگلوبال
تحویل محصول
نحوه فعال سازیبه انتخاب شما: 1- فعال سازی اشتراک در اکانت جدید و ارسال برای خریدار 2- فعال سازی و یا تمدید در اکانت شخصی خریدار
نحوه ارسالارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
اکانت گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس

اکانت گیم پس آلتیمیت 13 ماهه ایکس باکس

کپچا
بازگشت