کد بازی Assassin's Creed Mirage ایکس باکس
-57%

کد بازی Assassin's Creed Mirage نسخه ایکس باکس (XBOX One/Series)

تولیدکننده:Ubisoft
مدل کالا: DG-Xbox/Code
زمان تحویل: تحویل 1-3 ساعت
1,482,000 تومان 3,459,600 تومان

محصولات مشابه

بازی Assassin's Creed Mirage، نام جدیدترین نسخه از سری بازی بسیار محبوب اساسین کرید است که تقریبا چیزی حدود سه ماه دیگر، به طور رسمی برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس و کامپیوتر منتشر خواهد شد و قرار است به عنوان اثری که قصد دارد به ریشه های کلاسیک این سری بازگشته، حسابی کاربران را هیجان زده کند. شما میتوانید تا قبل از عرضه رسمی این بازی در ماه اکتبر سال جاری میلادی، آن را به صورت پیش خرید برای کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس یا در قالب سی دی کی اورجینال، برای پلتفرم کامپیوتر خریداری کنید.

 

بازی Assassin's Creed Mirage

همان طور که اطلاع دارید، سری بازی Assassin's Creed همواره به عنوان یکی از محبوب ترین و جذاب ترین فرانچایز های صنعت بازی های ویدئویی شناخته میشود که از انتشار اولین نسخه آن در حال حاضر، چیزی حدود پانزده سال میگذرد. مجموعه ای که برای اولین بار، به طور جدی به موضوع اساسین ها میپرداخت و جزئیات نفوذ و شرکت داشتن آن ها در جامعه را به تصویر میکشید. همچنین کاربران در همین باب، با کاراکتر های مختلفی آشنا میشدند و مراحل هیجان انگیزی را در جریان به قتل رساندن مخفیانه دشمنان و یا نبرد هایی در خیابان، به پایان میرسانند. نقطه قوت بازی که برای آن زمان بسیار تازه بود، سیستم پارکور بازی بود که به کاربران اجازه میداد از ساختمان ها و بلندی ها بالا بروند و همانند یک قاتل واقعی، با پرش از نقاط مختلف و به قتل رساندن دشمنان، هیجان واقعی را تجربه کنند. الطایر اولین شخصیت این مجموعه بود که طرفداران بی شماری داشت و در حال حاضر نیز دارد و کم کم با موفقیت این مجموعه و انتشار نسخه های بعدی، کم کم پای کاراکتر های محبوبی مثل اتزیو به آن باز شد و سیر داستانی بازی نیز، بیشتر گسترش پیدا کرد. اما سری بازی Assassin's Creed مسیر پر فراز و نشیبی را تا به اینجا طی کرده و در چندین سال اخیر نیز، نسخه های مختلف این اثر عملکردهای متفاوتی داشته اند که هریک برای سلیقه برخی از کاربران، نتایج مختلفی را رقم زده اند. در نسخه هایی مانند اوریجینز، اودیسی یا والهالا، ما شاهد تقویت المان های نقش آفرینی در این بازی بودیم و به نظر میرسید که بیشتر با یک اثر RPG طرف هستیم تا یک عنوانی که ریشه های آن مکانیزم های مخفی کاری و بالا رفتن از ساختمان و قتل شخصیت های مهم است. این نکته شاید برای برخی بسیار هیجان انگیز بود و آن را یک پیشرفت میدانستند اما برای بعضی از طرفداران قدیمی مجموعه، یک نکته منفی محسوب میشد. به هرحال، با رسیدن به سالگرد پانزده سالگی مجموعه اساسین کرید، ما شاهد این هستیم که قرار است نسخه ی بعدی این مجموعه، بعد از نسخه والهالا که در نروژ و در واقع کشورهای اسکاندیناوی جریان داشت، یک بازگشت باشکوه به ریشه های مخفی کاری این سری و حال و هوایی از ابتدا در آن جریان داشت، داشته باشد. نسخه جدید بازی Assassin's Creed Mirage نام دارد و شما میتوانید با مطالعه این مطلب، بازی پیش روی ما را بررسی کرده و برای خریداری سی دی کی آن یا پیش خرید اش برای کنسول های پلی استیشن یا ایکس باکس، تصمیم گیری کنید.

نکته قابل توجه این است که کد بازی Assassin's Creed Mirage در ابتدا قرار نبود که به عنوان یک بازی کاملا مستقل و کامل عرضه شد و در واقع یک بسته الحاقی برای نسخه والهالا محسوب میشد که قرار بود ما کنترل کاراکتر بسیم را داشته باشیم. این کاراکتر در نسخه والهالا به عنوان یک شخصیت فرعی حضور داشت که قرار بود در این دی ال سی، به طور کامل تر به آن پرداخته شود. بسیم نام شخصیت اصلی این بازی است که و در این نسخه، یک دزد کم و سن سال و در ابتدای جوانی محسوب میشود که تقریبا تمامی نقطه های بغداد، شهری که اتفاقات بازی در آن جریان دارد را مثل کف دست میشناسد و در واقع بیشتر وقت خود را در حال فرار کردن از دست سربازان و در واقع نیروی نظمیه شهر است برای به دست آوردن سکه یا شاید شیء قیمتی. وی تا به حال با اساسین ها هیچ ملاقاتی نداشته تا اینکه یک روز، در یکی از دزدی هایی که به شدت گرفتار شده و چیزی نمانده تا توسط سربازان دستگیر بشود، کاراکتری به نام روشن که در واقع یک اساسین ایرانی است، او را نجات میدهد و کمک میکند تا به همراه یکدیگر، از صحنه فرار کنند. تمامی اطلاعات ما از روشن، از جزئیاتی است که یوبی سافت، سازنده بازی تا این لحظه منتشر کرده و یا در جریان تریلر های بازی، آن ها را مشاهده کرده ایم. صداپیشگی روشن در بازی Assassin's Creed Mirage بر عهده بازیگر ایرانی، شهره آغداشلو خواهد بود تا به خوبی بتواند لهجه انگلیسی – فارسی کاراکتر روشن را پیاده سازی کند. پس از فرار این دو، بسیم با روشن بیشتر آشنا میشود و در واقع روشن، وظیفه آموزش وی و تربیت او به عنوان یک اساسین و عامل فاصله گیری وی از دزدی و زندگی قبلی‌اش را به عهده میگیرد و بسیم در این راه، به خوبی با اساسین ها و تمپلار ها آشنا میشود. همان طور که اشاره شد، سی دی کی بازی Assassin's Creed Mirage در شهر بغداد جریان دارد و واقعا هم بعد از چندین نسخه از این مجموعه که همگی در نقطه های مختلف اروپا، از انقلاب فرانسه و انقلاب لندن گرفته تا روم باستان و مناطق اسکاندیناوی جریان داشتند، تجربه اساسین در جهانی مربوط به قرون نهم و دهم که جهان عرب و اسلام در اوج پیشرفت و گسترش خود قرار داشت، در حال حاضر لذت وصف نشدنی دارد. طبق گفته سازندگان، برای ساخت بغداد از شهر های دیگر عربی نظیر سامرا نیز الگوبرداری شده تا به خوبی چهره واقعی شهری که در آن زمان مهد هنر، فرهنگ و پیشرفت علم بود به تصویر کشیده شود و در بخش های مختلف آن که به گفته سازندگان، به چهار قسمت اصلی تقسیم خواهد شد، زندگی روزانه ، بازارچه ها، مردم و ساختمان های مربوط به هر بخش از حکومت در کنار فرقه های مختلف دینی، جریان داشته باشد. همچنین باید گفت که شهر بغداد که به عنوان جهان اصلی کد بازی Assassin's Creed Mirage شناخته میشود، نقشه کوچک تری نسبت به نسخه های پیشین بازی خواهد داشد و این نشان دهنده تغییر مسیر یوبی سافت در تصمیم گیری برای ساخت یک جهان برای نسخه جدید اساسین است و به نظر میرسد که قرار این شهر، غنای بیشتری نسبت به دیگر شهر های این مجموعه داشته باشد. همچنین ما به الموت نیز سفر خواهیم کرد، نقطه ای خارج از شهر که مقر اساسین ها است و در این راه میتوانید در مسیر طلوع آفتاب آتشین بغداد با اسب بتازید و شاهد محیط های زیبا و چشم نوازی باشید که به خوبی شما در اتمسفر زندگی در قرن نهم قرار میدهند.

یکی دیگر از نکات قابل توجه کد بازی Assassin's Creed Mirage، این است که ما دیگر همانند نسخه های قبلی، شاهد داستانی طولانی نخواهیم بود که با حساب انجام مراحل فرعی آن، چیزی حدود 200 ساعت از وقت شما را به خود بگیرد. طبق گفته سازندگان، سی دی کی بازی Assassin's Creed Mirage چیزی حدود 15 الی 20 ساعت گیم پلی دارد و آغاز و پایان داستان کلی بازی، از نقطه ای مشخص آغاز شده و به نقطه ای مشخص پایان خواهد یافت. در واقع دیگر شاهد چندین نوع پایان بندی مختلف نخواهیم بود که تصمیم های شما در طول بازی، تعیین کننده چگونگی پایان یافتن بازی در انتها باشد و شاید در این مقطع زمانی و پس از ماجراجویی های بزرگ یوبی سافت، این تصمیم گیری به جا بوده باشد.

همچنین در دیسک بازی Assassin's Creed Mirage، ما شاهد بازگشت به ریشه های اصلی گیم پلی بازی یعنی مخفی کاری هستیم و نقش مبارزات اکشن و خون و خون ریزی ها در مرکز شهر کمتر شده است. البته این به آن معنی نخواهد بود که مبارزات تن به تن با انواع و اقسام شمشیر ها و وسایل دیگر، در بازی نقشی ندارند، بلکه حالا مخفی کاری یک اساس کلی در بازی است که استفاده از هیجان بیشتری خواهد داشت. به طور کلی، حال محیط های بازی طوری طراحی شده اند که دست و بال شما برای انجام کار های مخفی کاری بیشتر باشد، از فراز ساختمانی بلند بر یک گاری کاه فرود بیایید، از آن به باغچه ای پر گل وارد شده و خود را مخفی کنید، دشمنان را نشان کنید و با پرت کردن حواس آن ها به نقطه ای دیگر از طریق سنگ یا بمب های کوچک دودزا، آن ها را از بین ببرید و اجساد را طوری در نقاط کور مخفی کنید که انگار نه انگار اتفاقی افتاده است. در واقع مکانیزم های بازی بر این اساس ساخته شده اند تا بسیم بیشتر به طور مخفیانه، اهداف خود و دشمنان را به قتل برساند و این یعنی ما با یک اساسین واقعی طرف هستیم که قرار نیست دائما مانند گذشته، در مرکز یک میدان نبرد بزرگ با 10 – 12 دشمن کوچک و بزرگ در حال نبرد باشد اما در کنار آن، هنوز برخی از المان های نقش آفرینی نظیر قفل شدن دوربین و هدفی برروی دشمن برای جاخالی دادن و هجوم های مکرر، هنوز در بازی در دسترس هستند. همچنین میتوانید قبل از ورود به منطقه ای، مانند گذشته، عقاب خود را وارد کنید و از بالا دشمنان و موقعیت‌شان را تگ کنید تا کار آسان تر شود. یکی از نکاتی که تریلر های بازی دیدیم، موردی بود که مربوط به میشود به از بین بردن دشمنان توسط بسیم در یک چشم به هم زدن بعد از تگ کردن های مختلف در یک نطقه مکانی خاص که طبق گفته سازندگان، قرار است با جزئیات بیشتری نسبت به تریلر های به تصویر کشیده شده، در بازی پیاده سازی شود. البته قرار نیست ما همیشه به آن دسترسی داشته باشیم بلکه قرار است بعد از ارتقاء دادن برخی از مهارت های مخفی کاری در درخت مهارت های بسیم، به این قابلیت دست پیدا کنیم و از طریق یک نوار مخصوص، از آن استفاده کنیم و به این معنی نیست که همیشه بتوان از آن استفاده کرد چرا که بی شک باعث آسانی بی دلیل گیم پلی خواهد شد. در نهایت نکته دیگری که بتوان راجع به گیم پلی سی دی کی بازی Assassin's Creed Mirage گفت، این است که پارکور حالا نقش مهم تری در بازی دارد و المان های تازه تری برای به کارگیری مهارت های پارکور بسیم در اختیار کاربران است. مخصوصا این بسیم در گذشته، یک دزد بوده و به خوبی میداند که باید چطور از دست سربازان پلیس فرار کند، و این مهم در آموزش های روشن به او و به یک اساسین تبدیل شدن، بسیار تقویت میشود. در واقع، بسیاری از مراحل مخفی کاری بازی و به قتل رساندن شخصتیت های مهم، از طریق پارکور ها انجام خواهند شد.

در نهایت، از لحاظ بصری، تا به اینجا همه چیز در Assassin's Creed Mirage بسیار زیبا به نظر میرسد. شهر بغداد طراحی چشم نوازی دارد و طراحی جزئیات بازارچه های شلوغ شهر که همه چیز در آن برای خرید پیدا میشود، ساختمان های مربوط به قرن نهم میلادی در جهان اسلامی آن زمان و دوره خلافت عباسیان و محیط های بیرون از شهر، همه و همه با کیفیت بصری فوق العاده ای ساخته شده اند. کیفیت بالای بافت های بازی و نورپردازی آن در ساعات مختلف روز به لطف وجود تغییرات آب و هوایی پویا، در کنار سایه زنی ها، طراحی های دقیق چهره ها و کاراکتر های مختلف، میان پرده های سینمایی به شدت با کیفیت بازی که بیشتر شبیه یک فیلم سینمایی هستند، همه و همه باعث میشوند تا از لحاظ بصری، کد بازی Assassin's Creed Mirage نویدبخش یک اثر شاهکار در این زمینه باشد که قرار است عملکردی خیره کننده را به ثبت برساند.

 

بازی Assassin's Creed Mirage برای کامپیوتر

شما میتوانید در وب سایت کارت تک، سی دی کی اورجینال بازی که شامل کد اوریجینال بازی Assassin's Creed Mirage است را با قیمتی مناسب و در قالب پیش خرید، با انتخاب ریجن و لانچر مدنظر خود، خریداری کنید. نکته قابل توجه این است که بازی Assassin's Creed Mirage برای افرادی که این اثر را پیش خرید میکنند، اجازه دسترسی به یک ماموریت مخصوص را میدهد که انحصاری افرادی خواهد بود که این عنوان را پری اردر کرده اند. این ماموریت با نام چهل دزد شناخته میشود که فعلا جزئیات بیشتری از آن در دسترس نیست اما به نظر میرسد که به چهل دزد بغداد معروف، مرتبط باشد. همچنین بازی Assassin's Creed Mirage با قیمت 50 دلار و 10 دلار کمتر از قیمت عرف بازی های AAA موجود در بازار، عرضه خواهد شد. نسخه Deluxe بازی نیز با قیمت 60 دلار قابل خریداری است که به همراه یک بسته الحاقی مربوط به Prince of Persia در دسترس خریداران قرار میگیرد که آیتم ها، لباس ها و جزئیات مربوط به این بازی محبوب را ارائه میکند. نسخه 150 دلاری بازی Assassin's Creed Mirage نیز شامل یک مجسمه 32 سانتی متری از کاراکتر بسیم، نقشه شهر بغداد و یک استیل بوک مربوط به بازی است که در واقع لوکس ترین نسخه بازی Assassin's Creed Mirage محسوب میشود. این اثر در تاریخ 20 مهر ماه سال جاری یعنی 13 اکتبر سال 2023، برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

 

بازی Assassin's Creed Mirage برای پلی استیشن و ایکس باکس

بازی Assassin's Creed Mirage برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس و ایکس باکس وان در وب سایت کارت تک صورت پیش خرید موجود است. شما میتوانید با پیش خرید بازی، به مرحله انحصاری چهل دزد دسترسی داشته باشید. همچنین اکانت های ظرفیتی و دیجیتالی بازی نیز در قالب پیش خرید، برای خرید موجود هستند که به ظرفیت های اول آفلاین، دوم آنلاین و آفلاین (ظرفیت کامل) و ظرفیت سوم تماما آنلاین تقسیم میشوند که یک گزینه به صرفه تر برای کاربران پلی استیشن است. برای کاربران ایکس باکس وان و ایکس سری ایکس و اس نیز، اکانت های ظرفیتی دیجیتالی هوم، سوییچ و آفلاین بازی برای خرید موجود است و میتوانید بعد از وارد کردن اطلاعات اکانت دیجیتالی خود، در روز چند روز مانده به انتشار رسمی بازی، دیتا آن را دانلود نمایید و در روز عرضه، جزو اولین کسانی باشید که در جهان، عنوان Assassin's Creed Mirage را تجربه میکنند.

مشخصات
پلتفرم ایکس باکس
نام محصول Assassin's Creed Mirage (Xbox/Code)
قفل منطقعه‌ای گلوبال (Global)
زبان پیش‌فرض چند زبانه از جمله انگلیسی (Multi Language)
مدل کالا
مدل کالا دیجیتال کد / اکانت
تحویل محصول
نحوه ارسال ارسال از طریق پیامک | اضافه شدن کد خریداری شده در تاریخچه کدها
کد بازی Assassin's Creed Mirage ایکس باکس

کد بازی Assassin's Creed Mirage نسخه ایکس باکس (XBOX One/Series)

کپچا
بازگشت