لایسنس امسی سافت

لایسنس امسی سافت

تولیدکننده:Emsisoft Antivirus
مدل کالا: SWA-Emsisoft
زمان تحویل: لیست قیمت

در این صفحه قیمت محصولات مشابه لیست شده است ، درصورتی که سوالی دارید تماس بگیرید

محصولات مشابه

امسی سافت یک شرکت پیشرو و فعال در زمینه آنتی ویروس و امنیت شبکه و سایبری مستقر در نیوزیلند است که از سال 2003 لایسنس امسی سافت و محصولات نرم افزاری خود را در حوزه آنتی ویروس و امنیت شبکه عرضه کرده است. این شرکت با به کارگیری برترین متخصصان حوزه امنیت که در همه نقاط جهان مشغول به کار هستند، خود را به یکی از رهبران و پیشگامان مبارزه با تهدیدات و مخاطرات بدافزاری مخصوصا باج افزارها تبدیل کرده است. در توضیحات شرکت می خوانیم: «ما در امسی سافت در حال حاضر با کمک به میلیون ها کاربر و شرکت برای جلوگیری از پرداخت باج به هکرها، در خط مقدم مبارزه با باج افزارها هستیم. ما ماموریت خود را دریافته ایم! وظیفه ما برقراری امنیت دیجیتال کاربران و کمک به افرادی است که هدف حمله مجرمان سایبری قرار گرفته اند. ما سودجویی و سرک کشیدن در حریم خصوصی کاربران را به رقبایمان واگذار کرده ایم!»

 

آنتی ویروس و ضد بدافزار امسی سافت

آنتی ویروس امسی سافت در واقع یک ضد بدافزار (Anti-Malware) سبک و مطلوب، همراه با کاربری آسان را ارائه کرده است. با خرید لایسنس آنتی ویروس امسی سافت، امنیت سیستم های خانگی و اداری افزایش می یابد، از تهدیدات بدافزاری محافظت می‌شود و همه این کارآمدی و قدرتمندی در کمال سادگی و حالت یوزر فرندلی نرم افزار و در عین حال همراه با خلاقیت در عملکرد آن است. امسی سافت از اطلاعات ارزشمند کاربران در برابر انواع تهدیدات بدافزاری مانند فیشینگ، تهدیدات باج افزاری، ویروس ها، تروجان ها و… در سیستم عامل ویندوز 10 یا ویندوز11 با معماری 64 بیتی به بالا و همچنین سیستم عامل اندروید برای تلفن همراه حفاظت می کند.

 

چهار لایه حفاظتی آنتی ویروس امسی سافت

✔️ محافظت از مرورگر و وبگردی
اولین لایه حفاظتی از متصل شدن افراد به وب سایت های مشکوک یا آلوده، جلوگیری می کند. همچنین دارای یک «مرورگر» کاملا هوشمند و البته رایگان است که تجربه ای لذت بخش و امن را در زمان وبگردی برای کاربر فراهم می کند.

✔️ محافظت آنی از فایل ها
دومین لایه با کمک اسکنر دو موتوره توانمند و بعلاوه استفاده از فناوری هوش مصنوعی ویادگیری ماشین از تمامی فایل های کاربر، بصورت لحظه ای، در موقع دانلود، اجرا و یا ویرایش آن ها حفاظت می نماید.

✔️ رفتار شناسی پیشرفته سامانه
برای دفع و رفع کردن تهدید بد افزارهای نو ظهور، امسی سافت دائما بر تمامی فرآیندهای در حال اجرا در سیستم عامل نظارت و رصد انجام می دهد و در صورت شناسایی و مشاهده فعالیت مشکوک، بی درنگ هشدار می دهد.

✔️ قابلیت ضد باج افزاری
با خرید لایسنس امسی سافت، رایانه با مانیتورینگ و پایش لحظه ای فرآیندها و نرم افزار های در حال اجرا، از سیستم کاربر در مقابل انواع حملات باج افزاری حفاظت می نماید.

 

سایر خصوصیات و عملکردهای آنتی ویروس Emsisoft

✔️ سادگی
آنتی ویروس ام سی سافت به گونه ای طراحی شده که رایانه شما را در مقابل انواع تهدیدهای بدافزار ها حفاظت می کند. اما برخی آنتی ویروس های پیچیده و سرشار از آپشن های بدون استفاده، عملکرد رایانه را تحت تاثیر منفی قرار می دهند و سرعت آن را کم می کنند.

✔️ اسکن قدرتمند
اسکنر نرم افزار، دارای دو موتور قدرتمند است، که هریک بهترین موتورهای موجود در اسکن هستند. امسی سافت از تمام توانایی های دو تکنولوژی پیشرو شرکت بیت دیفندر (Bitdefender) و همچنین امسی سافت (Emsisoft) بهره می برد، در نتیجه بالاترین راندمان را تضمین می کند. آنتی ویروس امسی سافت نه تنها ویروس های بیشتری را شناسایی می کند، بلکه بدلیل ترکیب کارآمد و خلاق این دو فناوری، اسکن سریع تری را فراهم می نماید. برآیند این ایده، یک اسکنر قدرتمند با قابلیت بالا است که عملکرد بسیار سریع تر و در عین حال سبک تر از بیشتر اسکنرهای تک موتوره را در عمل، نشان می دهد.

✔️ قرنطینه
آنتی ویروس امسی سافت هیچ کدام از بدافزار ها یا ویروس ها را در ابتدا و بصورت پیش فرض پاک نمی کند. هر ویروس یا بدافزاری که آنتی ویروس امسی سافت شناسایی و مسدود کند، به قرنطینه انتقال داده خواهد شد. بعدا می توان با بررسی موارد قرنطینه، در ارتباط با حذف یا نگه داشتن فایل ها، تصمیم مورد نظر را اتخاذ کرد. همچنین می توان فایل مورد نظر را برای بررسی مجدد از طریق گزینه False Detection به پشتیبانی Emsisoft ارسال کرد.

✔️ خلاقیت
امسی‌سافت از یک سری ایده های جامع خلاق به نام رفتارشناسی بهره می برد. این فناوری از رایانه در مقابل تهدید های نوظهور، که هنوز سیستم سنتی مبتنی بر اثر کاربر در فضای مجازی، آن ها را شناسایی نکرده، حفاظت می‌کند.

✔️ اعتمادپذیری
همه ساله بیش از یک میلیون نفر محصولات امسی‌سافت را دریافت و نصب می کنند و همه ساله محصولات این شرکت از رخداد بیش از 20 میلیون آلودگی و هک سیستمی پیشگیری می کنند. میلیون ها کاربر در سراسر جهان به محصولات امسی‌سافت اعتماد کرده اند. به گفته کارشناسان، امسی سافت هم اکنون بیش از 1٪ از بازار جهانی امنیت شبکه و آنتی ویروس را در اختیار دارد.

✔️ جوائز و مجوزها
آنتی ویروس Emsisoft بطور مداوم بالاترین امتیازها را از موسساتی معتبر مثل AV-Comparatives  , AVLabوVirus Bulletin کسب کرده است. کسب مجوزهای متعدد، این موضوع را تأیید می کند که خرید لایسنس آنتی ویروس امسی سافت و نصب و راه اندازی آن جامع ترین حفاظت ممکن را در کنار سبک بودن برای سیستم و درعین حال کارایی بالا را ارائه می کند.

✔️ حفظ حریم خصوصی
شعار امسی سافت این است: «ما به مشتریان و کاربران خود وفادار هستیم.» امسی سافت می گوید اطلاعات و داده های کاربران را ردیابی نمی کند و دیتای آن ها را برای هدف های سودجویانه با دیگران به اشتراک نمی‌گذارد. وظیفه شان را فقط برقراری امنیت و حفاظت دیجیتال کاربران عنوان می کند و نه چیزی بیشتر!

 

خرید لایسنس امسی سافت

با خرید لایسنس امسی سافت علاوه بر دسترسی به آپدیت و پشتیبانی، با یک تیر دو نشان زده اید چرا که ضد بدافزار امسی سافت هم برای شما فعال خواهد شد. برای خرید راحت و سریع لایسنس محصولات امنیتی Emsisoft مانند لایسنس آنتی ویروس Emsisoft می توانید از همین قسمت اقدام کنید. فروشگاه کارت تک با بیش از یک دهه فعالیت تمامی محصولات خود از جمله لایسنس محصولات امسی سافت را به همراه تضمین سلامت و تضمین بهترین قیمت اراپه می‌کند. در صورتی که سوال یا مشکلی دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

لایسنس امسی سافت

لایسنس امسی سافت

کپچا
بازگشت